Kovinski ravni ročaj / držalo
| Barva: | bela |
| Dolžina: | 30 / 40 / 60 cm |
| Nosilnost: | 100 kg |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Stenski ročaji za kopalnico so izdelani iz jeklenega ogrodja in prašno pobarvani. Uporaba več slojev premaza jamči visoko odpornost na vlago in s tem dolgo življensko dobo. Stenski ročaj se lahko namesti navpično ali vodoravno. Na voljo v dolžinah 30 cm, 40 cm in 60 cm
Zmanjšajte tveganje za padce in nesreče v kopalnici s stenskim ročajem.
Maksimalna obremenitev: 100 kg
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Od: 19,80 €







