Sedež za tuš stenski 3742L
| Model | 3742L |
| Tip | stenski zložljiv sedež za tuš |
| Montaža | stenska |
| Zasnova | zložljiva |
| Nogice | nastavljive z gumijastimi natiki |
| Posebnosti | odprtine za odtekanje vode |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Sedež za tuš stenski 3742L
Sedež za tuš stenski 3742L je zložljiv sedež za uporabo v tuš kabini. Namenjen je sedenju med izvajanjem osebne higiene in je primeren za kopalnice, kjer je pomembna prostorsko varčna rešitev.
Sedež za tuš stenski 3742L se pritrdi na steno in vključuje podporne nogice z nastavljivo višino. Ko sedež ni v uporabi, ga je mogoče zložiti ob steno.
Če iščete še več podobnih izdelkov, si oglejte tudi sedeže za tuš kabino.
Sedež za tuš stenski 3742L z zložljivo zasnovo
Zložljiva konstrukcija omogoča, da sedež po uporabi zavzame manj prostora v tuš kabini. To je praktično predvsem v manjših kopalnicah ali tuš prostorih, kjer je potrebno ohraniti čim več prostora za gibanje.
Nastavljive podporne nogice
Sedež za tuš stenski 3742L ima podporne nogice z nastavljivo višino. Nogice pomagajo pri dodatni opori sedeža med uporabo, gumijasti natiki na spodnjem delu pa izboljšajo stik s podlago.
Sedež z odprtinami za odtekanje vode
Sedalni del ima odprtine za odtekanje vode. Takšna zasnova pomaga zmanjšati zastajanje vode na površini sedeža in omogoča lažje čiščenje po uporabi.
Stenska montaža
Sedež za tuš stenski 3742L je namenjen stenski montaži. Pritrdilni material je treba izbrati glede na vrsto stene in pogoje montaže.
Čiščenje in vzdrževanje
Sedež se čisti z mehko krpo in blagimi čistili. Po uporabi je priporočljivo odstraniti ostanke vode in čistilnih sredstev ter preveriti stabilnost pritrditve.
Zakaj izbrati sedež za tuš stenski 3742L?
Sedež za tuš stenski 3742L je praktična rešitev za tuš kabino, saj združuje zložljivo zasnovo, nastavljive nogice in sedalni del z odprtinami za odtekanje vode.
Sedež za tuš stenski 3742L je zložljiv sedež za uporabo v tuš kabini. Ima nastavljive podporne nogice, odtočne odprtine in stensko pritrditev za stabilno uporabo med tuširanjem.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 60,07 €
št. naročilnice
Sedež za tuš kabino –
0706
Maloprodajna cena
78,80 €









