Hodulja in voziček na štiri kolesa s podnožniki
|
Nastavljiva višina ročajev: |
77 – 94,5 cm |
|
Zunanja širina: |
64 cm |
|
Nosilnost: |
136 kg |
| Teža: | 10,3 kg |
- zložljiva
- ročaji za dober oprijem
- dvofunkcijske zavore (ustavljanje, fiksacija)
- mehki sedež
- torba za shranjevanje
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Hodulja s kolesi je opremljena s podnožniki, da se lahko uporablja kot transportni voziček. Podnožniki so odstranljivi ter odmični z možnostjo fiksacije na strani.
Ročaja sta nastavljiva po višini in opremljena z zavornima ročicama, ki se lahko blokirata.
Pripomoček je enostavno zložljiv s potegom držala na sedežu.
NAKUP maloprodajna cena
Izposoja na naročilnico enkratno doplačilo 210,10 € (odkup v trajno last)
št. naročilnice
Hodulja – s kolesi –
0513
Maloprodajna cena
239,00 €



















