Nastavek za toaletno školjko TSE 120 ALTIA
| Celotna globina: | 49 cm |
| Celotna širina: | 55 cm |
| Celotna višina: | 38 cm |
| Širina med naslonoma za roke: | 46 cm |
| Odprtina luknje: | 20,5 x 27 cm |
| Višina nastavka: | 8,5 / 12,0 / 15,5 cm |
| Teža: | 4,1 kg |
| Nosilnost: | 120 kg |
- večja varnost
- odmični ročaji
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Prilega se večini toaletnih školjk in se ga namesti neposredno na toaletno školjko in pritrdi z vijaki, kar naredi nastavek še bolj varen za uporabo.
Nastavek poviša toaletno školjko za 8,5 cm ali 12,0 cm ali 15,5 cm in s tem olajša usedanje oz. vstajanje.
NAKUP maloprodajna cena
Izdaja na naročilnico enkratno doplačilo 23,09 €
št. naročilnice
Nastavek za toaletno školjko –
0703
Maloprodajna cena
115,00 €













