Stopniščni vzpenjalnik – goseničar LG2004 A008 (tudi za počivalnik)
| Minimalni manevrski prostor na L-oblikovanem podestu (cm): | 120 x 130 |
| Minimalni manevrski prostor na U-oblikovanem podestu (cm): | 120 x 240 |
| Dimenzije goseničarja (med uporabo): | 144 x 83 x 99 cm |
| Minimalna širina stopnic: | 93 cm |
| Hitrost: | 15 stopnic / minuta |
| Moč motorja: | 300 W |
| Max. naklon: | 35° (70%) |
| Doseg: | 540 stopnic (obremenitev 85 kg) |
| Nosilnost: | 130 kg (opcijsko 150 kg) |
| Teža: | 84 kg |
- varno premeščanje
- prijazno za skrbnika uporabnika
- primerno za počivalnik
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Vzpenjalnik goseničar LG2004 A008 omogoča varno, preprosto in učinkovito premagovanje stopnicza uporabnike invalidskih vozičkov ali počivalnikov. Goseničar ima izjemno nosilnost do 130 kg, kar omogoča prevoz uporabnikov na različnih vrstah invalidskih vozičkov ter počivalnikov.
Ima zmogljiv 300 W motor in zmogljive baterije, zaradi katerih lahko naprava premaga do 540 stopnic pri obremenitvi goseničarja z uporabnikom s težo 85 kg.
Pošlji povpraševanje za zdravstvene ustanove












