Stopniščni vzpenjalnik – sedež LG2020
| Teža: | 60 kg |
| Dimenzije: | 53 x 90 x 160 cm |
| Nosilnost: |
160 kg |
- varno premeščanje
- prijazno za skrbnika uporabnika
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Vzpenjalnik je namenjen prevozu, premagovanju oziroma premeščanju oseb po ravnem stopnišču oz. po več stopniščih.
Vzpenjalnik je primeren tudi za zavito stopnišče.
Upravljanje vzpenjalnika je enostavno. Za uporabo je potreben spremljevalec. Opremljen je z naslonom za hrbet in glavo.
Ročaji za spremljevalca so nastavljivi po višini. Vzpenjalnik deluje na baterije in je za lažji transport zložljiv ter razstavljiv na več delov.
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
Od: 2.925,00 €


















