Varovalna posteljna ograja – art. AQ10
| Nastavljiva višina: | od 47 do 55 cm |
| Nosilnost: | do 110 kg |
| Dimenzija (ograjice): | 74 x 58 cm (v x š) |
| Dimenzija (pod vzmetnico): | 89 x 75 cm |
| Moč motorja: | 2 x 24V 180 W |
| Dovoljen naklon: | 10° |
| Velikost koles (zadnja): | 12" |
| Velikost koles (prednja): | 8" |
| Skupna širina: | 69 cm |
| Skupna dolžina: | 109 cm |
| Skupna višina: | 98 cm |
Za vse izdelke iz naše ponudbe zagotavljamo strokovno podporo in zanesljiv servis. V primeru vprašanj, vzdrževanja ali morebitnih okvar smo vam na voljo z nasveti ter organizacijo servisa ali popravila. Naš cilj je, da vaša rehabilitacijska oprema deluje varno, učinkovito in brezhibno skozi celotno življenjsko dobo.
Imate vprašanje?
Stopite v stik z našimi strokovnjaki. Izberite poslovalnico!
Poslovalnica
Ljubljana
Poslovalnica
Maribor
Poslovalnica
Murska sobota
Poslovalnica
Kočevje
Varovalna posteljna ograja za obstoječo posteljo.
Višina posteljnega robu (ogrodja) mora biti poravnana z višino ležišča (spodnji del vzmetnice).
NAKUP maloprodajna cena
Maloprodajna cena
78,40 €










